×
اطلاعات بیشتر باشه، مرسی برای ارائه بهترین تجربه کاربری به شما، ما از کوکی ها استفاده میکنیم

gegli

آيا ميدانستيد كه؟

× دانش
×

آدرس وبلاگ من

behnam-khan.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/behnam1965

لیست دوستان

ho o po no po no روش درمانی هو او پو نو پو نو

چیزی در مورد روش درمانی هو اُ پُ نُ پُ نُ شنیدید؟ بله درست خوندید ho o po no po no.
این یک روش درمانی درمانگران باستانی جزیره هاوایی بوده که دکتر هیولن Hewlen از درمانگران مدرن هاوایی اون رو به دنیا معرفی کرده است. دکتر هیولن توضیح می دهد که تمام بیماریها، گرفتاریها، بد رفتاریها و ناهنجاریهای بشر، حتی فقر و تنگدستی او یک عامل مشخص دارد. تفکرات غلط که در ضمیر ناخودآگاه او پنهان شده اند. لذا حال که دلیل بیماری تشخیص داده شد، روش درمانی آن هم ساده و مشخص است. پالایش ضمیر ناخودآگاه او.
تفاوت روش دکتر هیولن بعنوان درمانگر مدرن با درمانگران قبلی خود در این است که سابق بر این درمانگر بیمار را احضار و با انجام پاکسازی روی ضمیر ناخودآگاه او سعی در درمان وی می کرد. نتایج درمانی 50/50 بود. روش دکتر هیولن کاملا متفاوت اما در ذات آن یکی است، یعنی او هم به پاکسازی ضمیر ناخودگاه می پردازد اما نه بر روی بیمار بلکه بر روی خودش!
از نظر دکتر هیولن تمام جمعیت بشری از نژادها، سنین و جنسیت های گوناگون در روی کره زمین در اصل یک ریشه دارند و به عبارتی می توان گفت روی کره زمین فقط یک نفر وجود دارد، که در طول زمان تکثیر شده اند. از آنجا که این تعداد آدمیان یکی هستند، ریشه مشکلات آنها یکی ست، و همینطور روش درمان آنها هم به یک شکل است. اگر فردی دچار تنگدستی ست، چون ذات او با من یکی ست پس عامل اصلی فقر او، من هستم. اگر شخصی افسردگی شدید دارد، بدلیل یکی بودن او و من، بیماری او بیماری من است. لذا با این دید دیگر نیازی به احضار فرد بیمار نیست و من با پاکسازی روی ضمیر ناخودآگاه خودم، باعث درمان فرد نیازمند به درمان می شوم.
روش درمان این است:
۱- شناخت بیماری، نیاز یا کمبود فرد بیمار.
۲- قبول مسئولیت تمام و کمال نیاز او و اینکه من عامل بوجود آمدن این نیاز یا مشکل هستم.
۳- درخواست از نور الهی برای پاک کردن ضمیر ناخودآگاهم در اثر تابیدن انوار الهی در وجودم و ناپدید کردن و زُدایِش کامل عادت‌ها و افکار اشتباه از راه نیایش پایین:
ای نور الهی
بتاب بر من و بر وجودم
اعماق وجود مرا پر از نور خود کن
ضمیر ناخودآگاهم را پاک کن از افکار، عادت‌ها و پیش‌قضاوت‌هایی که باعث بیماری، فقر، شکست و ناکامی و نا امیدی من در زندگی می‌شود.
- دوستت دارم
- متاسفم
- مرا ببخش
- سپاس‌گزارم
اعتقاد، اصرار و مداومت در پالایش خود، معجزات بی‌شماری در سر راه‌تان قرار می‌دهد. از جمله برطرف شدن مشکل فردی که مسئولیت درمان آن‌را بر عهده گرفته‌اید و همچنین کنار رفتن مشکلات خودتان یک به یک.

https://binaryoptionz.club/هواپونوپونو/ 

پنجشنبه 19 آذر 1399 - 10:26:31 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

Copyright ©2003-2023 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Mohammad Hajarian

Powered by Gohardasht.com | MainSystem